Hakkında


Geniş servis ağımız, diplomalı teknik destek ekibimiz, yılların bize kazandırdığı engin tecrübemiz, eşsiz donanımımız ve güler yüzlü sunduğumuz teknik hizmetlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Çağrılarınıza en kısa sürede cevap verebilmek amacıyla yerimizde durmuyoruz, zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Vermiş olduğumuz tüm teknik destek işlemleri ve kullanmış olduğumuz tüm yedek parça ürünler +1 Yıl firmamızın garantisi altına alınmaktadır.

  • Eğitimli Personel
  • Orijinal Yedek Parça
  • Hızlı Servis
  • Müşteri Memnuniyeti

 

 

7/24 Teknik Hizmet Desteği

Hermatik yada yoğuşmalı Kombi sistemlerin sizin için öneminin farkındayız, Zaman sizin için çok önemli. Kombi arızaları na ne kadar hızlı müdahale edersek siz o kadar mutlu olursunuz…

Konusunda Uzman, Profesyonel Ekip

Teknik kadromuz hizmet verdiğimiz markaların arızaları konusunda sürekli eğitime tabidirler.Teknolojiyi ve yeni modelleri takip ederek en iyi hizmeti vermek öncelikli prensibimizdir.

Ürün Parçalarında Garanti

Orijinal Cihazlarınız için gereken parçaları 1 yıl garantili olarak değiştirilir. Mekanik yada elektronik parçalarda kaliteden taviz vermeyiz.

Sabit ve Uygun Fiyat Politikası

Cihazların arızası hakkında müşterilerimize detaylı bilgi verdikten sonra tamir süresini ve ücretini belirtiriz. Verilen fiyatlandırma asla değişmez.